Dans- en Theaterstudio Eijer Producties | Wetterwille 10p

Free Running: Gymzaal OBS de Flambou | Mientewei 4

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdag
DZT
5,5+
14.30 - 15.30
Docent: Janna Eijer | Coco de Haas

DZT
8+B
15.30 - 17.00
Docent: Janna Eijer | Coco de Haas
DZT
8+A
15.30 - 17.00
Docent: Janna Eijer
ADV (kleuterdans)
3,5+
15.00 - 15.45
Docent: Berber Nijdam

Dansmix
6+
15.45 - 16.30
Docent: Berber Nijdam

Dansmix
9+
16.30 - 17.30
Docent: Berber Nijdam

Modern
Talententeam
17.30 - 19.00
Docent: Janna Eijer
Selectie
8+
16.00 - 17.00
Docent: Janna Eijer
Free Running
5,5+
16.15 - 17.00
Docent: Thomas Dijkmeijer
Selectie
10+
17.00 - 18.30
Docent: Janna Eijer

Selectie
12+
18.30 - 20.00
Docent: Janna Eijer
Free Running
8+
17.00 - 18.00
Docent: Thomas Dijkmeijer
DZT
12+B
17.00 - 19.00
Docent: Janna Eijer | Coco de Haas
DZT
10+
17.00 - 19.00
Docent: Janna Eijer | Coco de Haas
Free Running
12+
18.00 - 19.00
Docent: Thomas Dijkmeijer

Modern
10+
18.30 - 19.30
Docent: Ella Guzman

Free Running
Talententeam
19.00 - 20.30
Docent: Thomas Dijkmeijer

Modern
14+
19.30 - 20.30
Docent: Ella Guzman
DZT
15+
19.00 - 21.00
Docent: Janna Eijer | Coco de Haas

Dansmix
14+
19.30 - 20.30
Docent: Geronimo Chancoso
DZT
12+A
19.00 - 21.00
Docent: Janna Eijer | Coco de Haas

Selectie
14+
19.15 - 20.45
Docent: Coco de Haas
DZT
Talententeam
19.00 - 20.30
Docent: Janna Eijer | Coco de Haas
Dansmix
Volwassenen
20.30 - 21.30
Docent: Coco de Haas

Maandag

  • Selectie 8+Docent: Janna Eijer
    16.00 - 17.00
  • Selectie 10+Docent: Janna Eijer
    17.00 - 18.30
  • Selectie 12+Docent: Janna Eijer
    18.30 - 20.00
  • Dansmix VolwassenenDocent: Coco de Haas
    20.30 - 21.30

Dinsdag

Woensdag

  • DZT 5,5+Docent: Janna Eijer | Coco de Haas
    14.30 - 15.30
  • DZT 8+BDocent: Janna Eijer | Coco de Haas
    15.30 - 17.00
  • DZT 12+BDocent: Janna Eijer | Coco de Haas
    17.00 - 19.00
  • DZT 15+Docent: Janna Eijer | Coco de Haas
    19.00 - 21.00
  • Dansmix 14+Docent: Geronimo Chancoso
    19.30 - 20.30

Donderdag

  • DZT 8+ADocent: Janna Eijer
    15.30 - 17.00
  • DZT 10+Docent: Janna Eijer | Coco de Haas
    17.00 - 19.00
  • DZT 12+ADocent: Janna Eijer | Coco de Haas
    19.00 - 21.00
  • Selectie 14+Docent: Coco de Haas
    19.15 - 20.45

Vrijdag

  • ADV (kleuterdans) 3,5+Docent: Berber Nijdam
    15.00 - 15.45
  • Dansmix 6+Docent: Berber Nijdam
    15.45 - 16.30
  • Dansmix 9+Docent: Berber Nijdam
    16.30 - 17.30
  • Modern TalententeamDocent: Janna Eijer
    17.30 - 19.00
  • DZT TalententeamDocent: Janna Eijer | Coco de Haas
    19.00 - 20.30
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdag
Dansmix
6+
15.45 - 16.30
Docent: Berber Nijdam

Dansmix
9+
16.30 - 17.30
Docent: Berber Nijdam
Dansmix
14+
19.30 - 20.30
Docent: Geronimo Chancoso
Dansmix
Volwassenen
20.30 - 21.30
Docent: Coco de Haas

Maandag

  • Dansmix VolwassenenDocent: Coco de Haas
    20.30 - 21.30

Woensdag

  • Dansmix 14+Docent: Geronimo Chancoso
    19.30 - 20.30

Vrijdag

  • Dansmix 6+Docent: Berber Nijdam
    15.45 - 16.30
  • Dansmix 9+Docent: Berber Nijdam
    16.30 - 17.30
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdag
ADV (kleuterdans)
3,5+
15.00 - 15.45
Docent: Berber Nijdam

Vrijdag

No event hours available!
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdag
Modern
Talententeam
17.30 - 19.00
Docent: Janna Eijer
Modern
10+
18.30 - 19.30
Docent: Ella Guzman

Modern
14+
19.30 - 20.30
Docent: Ella Guzman

Dinsdag

  • Modern 10+Docent: Ella Guzman
    18.30 - 19.30
  • Modern 14+Docent: Ella Guzman
    19.30 - 20.30

Vrijdag

  • Modern TalententeamDocent: Janna Eijer
    17.30 - 19.00
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdag
DZT
5,5+
14.30 - 15.30
Docent: Janna Eijer | Coco de Haas

DZT
8+B
15.30 - 17.00
Docent: Janna Eijer | Coco de Haas
DZT
8+A
15.30 - 17.00
Docent: Janna Eijer
DZT
12+B
17.00 - 19.00
Docent: Janna Eijer | Coco de Haas
DZT
10+
17.00 - 19.00
Docent: Janna Eijer | Coco de Haas
DZT
15+
19.00 - 21.00
Docent: Janna Eijer | Coco de Haas
DZT
12+A
19.00 - 21.00
Docent: Janna Eijer | Coco de Haas
DZT
Talententeam
19.00 - 20.30
Docent: Janna Eijer | Coco de Haas

Woensdag

  • DZT 5,5+Docent: Janna Eijer | Coco de Haas
    14.30 - 15.30
  • DZT 8+BDocent: Janna Eijer | Coco de Haas
    15.30 - 17.00
  • DZT 12+BDocent: Janna Eijer | Coco de Haas
    17.00 - 19.00
  • DZT 15+Docent: Janna Eijer | Coco de Haas
    19.00 - 21.00

Donderdag

  • DZT 8+ADocent: Janna Eijer
    15.30 - 17.00
  • DZT 10+Docent: Janna Eijer | Coco de Haas
    17.00 - 19.00
  • DZT 12+ADocent: Janna Eijer | Coco de Haas
    19.00 - 21.00

Vrijdag

  • DZT TalententeamDocent: Janna Eijer | Coco de Haas
    19.00 - 20.30
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdag
Free Running
5,5+
16.15 - 17.00
Docent: Thomas Dijkmeijer
Free Running
8+
17.00 - 18.00
Docent: Thomas Dijkmeijer
Free Running
12+
18.00 - 19.00
Docent: Thomas Dijkmeijer
Free Running
Talententeam
19.00 - 20.30
Docent: Thomas Dijkmeijer

Dinsdag

No event hours available!
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdag
Selectie
8+
16.00 - 17.00
Docent: Janna Eijer
Selectie
10+
17.00 - 18.30
Docent: Janna Eijer

Selectie
12+
18.30 - 20.00
Docent: Janna Eijer
Selectie
14+
19.15 - 20.45
Docent: Coco de Haas

Maandag

  • Selectie 8+Docent: Janna Eijer
    16.00 - 17.00
  • Selectie 10+Docent: Janna Eijer
    17.00 - 18.30
  • Selectie 12+Docent: Janna Eijer
    18.30 - 20.00

Donderdag

  • Selectie 14+Docent: Coco de Haas
    19.15 - 20.45
No events available!